Ciepła Belka Montażowa Marbet: Nowatorskie Rozwiązanie w Budownictwie Energooszczędnym

Wprowadzenie

Ciepła Belka Montażowa (CBM) od firmy Marbet jest nowatorskim rozwiązaniem stosowanym w montażu okien i drzwi, które odpowiada najwyższym wymaganiom inwestorów. Odpowiednia jakość ciepłego montażu pozwala na ograniczenie strat ciepła i uzyskanie znacznych oszczędności w kosztach utrzymania budynku​1​.

Unikalne cechy produktu

System CBM został zaprojektowany przy udziale fachowców i praktyków – montażystów i producentów okien. Montaż stolarki w oparciu o elementy systemu CBM jest zgodny z wytycznymi ITB oraz posiada Krajową Ocenę Techniczną​1​. Nie bez znaczenia jest również nośność systemu CBM – aż 200 kg na metr bieżący. System pozwala w praktyce zamontować nawet najcięższą stolarkę z pakietami antywłamaniowymi, akustycznymi czy też HS. w sposób bezpieczny i trwały​2​.

Certyfikaty i Nagrody

Ciepła Belka Montażowa Marbet została certyfikowana przez Passive House Institute Darmstadt jako Certyfikowane Komponenty Pasywne. Uzyskana certyfikacja jest ukoronowaniem wysiłku włożonego w zaprojektowanie i dopracowanie systemu montażu stolarki w warstwie ocieplenia CBM. System Ciepłej Belki Montażowej jest całkowicie polskim systemem dedykowanym do budownictwa niskoenergetycznego i pasywnego, stosowanym zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej​2​.

Wsparcie dla klientów

Firma Marbet oferuje doradztwo techniczne na każdym etapie projektu. Od dobrania i rozmieszczenia belek CBM pod każde zestawienie stolarki (uwzględniając rodzaj i wagę stolarki, rodzaj muru oraz rozmieszczenie punktów montażowych), przez szkolenia dla ekip montażowych na placu budowy, po praktyczną pomoc w pierwszej realizacji w systemie CBM​2​.

Podsumowanie

Ciepła Belka Montażowa Marbet to produkt, który zasługuje na uwagę każdego inwestora zainteresowanego budownictwem energooszczędnym. Z certyfikatami potwierdzającymi jego wysoką jakość i innowacyjność, a także wsparciem technicznym oferowanym przez firmę Marbet, CBM jest produktem, który z pewnością warto zastosować w swoim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *